TaxoPress - en to he_IL translation catalogue (85 entries)

en: <code>all</code> &ndash; On your blog and feeds.
he_IL: <code>All</code> &ndash; בבלוג ובערוץ ה-RSS.

en: <code>blogonly</code> &ndash; Only on your blog.
he_IL: <code>blogonly</code> &ndash; רק בבלוג.

en: <code>count-asc</code> &ndash; Least common tags between posts
he_IL: <code>ספירה-עולה</code> &ndash; התגיות הכי פחות בשימוש

en: <code>count-desc</code> &ndash; Most common tags between posts (default)
he_IL: <code>ספירה-יורד</code> &ndash; התגיות שהכי בשימוש (ברירת מחדל)

en: <code>date-asc</code> &ndash; Older Entries.
he_IL: <code>תאריך-עולה</code> &ndash;פוסטים ישנים יותר.

en: <code>date-desc</code> &ndash; Newer Entries.
he_IL: <code>תאריך-יורד</code> &ndash; פוסטים חדשים יותר.

en: <code>homeonly</code> &ndash; Only on your home page.
he_IL: <code>homeonly</code> &ndash; רק בדף הבית.

en: <code>name-asc</code> &ndash; Alphabetical.
he_IL: <code>שם-עולה</code> &ndash; אלפביתי.

en: <code>name-desc</code> &ndash; Inverse Alphabetical.
he_IL: <code>שם-יורד</code> &ndash; אלפביתי הפוך.

en: <code>no</code> &ndash; Nowhere (default)
he_IL: <code>No</code> &ndash; בשום מקום(ברירת מחדל)

en: <code>pageonly</code> &ndash; Only on your page view.
he_IL: <code>עמוד</code> &ndash; רק בצפיה בעמודים.

en: <code>random</code> &ndash; Random.
he_IL: <code>אקראי</code> &ndash; אקראי.

en: <code>random</code> &ndash; Random. (default)
he_IL: <code>אקראי</code> &ndash; אקראי. (ברירת מחדל)

en: <code>singleonly</code> &ndash; Only on your single view.
he_IL: <code>singleonly</code> &ndash; רק בצפייה בפוסט יחיד.

en: <code>singularonly</code> &ndash; Only on your singular view (single & page).
he_IL: <code>singularonly</code> &ndash; רק בדפים פנימיים (עמודים ופוסטים).

en: <h4>Related posts</h4>
he_IL: <h4>פוסטים קשורים</h4>

en: <h4>Tag Cloud</h4>
he_IL: <h4>ענן תגיות</h4>

en: <strong>Advanced usage</strong>:
he_IL: <strong>שימוש מתקדם</strong>:

en: <strong>Example:</strong> You want display randomly the 100 tags most popular.<br />
he_IL: <strong>דוגמה:</strong> ברצונך להציג אקראית את 100 הפוסטים הפופולריים.<br />

en: Add
he_IL: הוספה

en: Administration
he_IL: ניהול

en: All
he_IL: כל

en: Automatically display related posts into feeds
he_IL: הצגה אוטומטית של פוסטים קשורים בערוץ ה-RSS

en: Automatically display related posts into post content
he_IL: הצגה אוטומטית של פוסטים קשורים בתוכן הפוסט

en: Automatically display tags list into feeds
he_IL: הוספת רשימת התגיות אוטומטית לערוץ ה-RSS

en: Automatically display tags list into post content:
he_IL: הוספה אוטומטית של רשימת התגיות לעמוד או פוסט:

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Do you really want to restore the default options?
he_IL: האם באמת לאפס את האפשרויות?

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Embedded Tags
he_IL: תגיות משולבות בטקסט

en: Enter the positioned title before the list, leave blank for no title:
he_IL: הכותרת שלפני הרשימה, ניתן להשאיר ריק:

en: Enter the text to show when there is no related post:
he_IL: הטקסט שיוצג כאשר אין פוסטים קשורים:

en: Enter the text to show when there is no tag:
he_IL: הטקסט שיוצג כשאין תגיות:

en: Example: You have a tag called "WordPress" and your post content contains "wordpress", this feature will replace "wordpress" by a link to "wordpress" tags page. (http://myblog.net/tag/wordpress/)
he_IL: לדוגמה: יש לך תגית בשם "וורדפרס" ותוכן הפוסט מכיל את המילה " וורדפרס", מנגנון זה יחליף את  המילה בקישור לעמוד התגית. (http://myblog.net/tag/וורדפרס/)

en: Flat (default)
he_IL: שטוח (ברירת מחדל)

en: Font color max: (default: #000000)
he_IL: צבע פונט מקסימלי: (ברירת מחדל: #000000)

en: Font color mini: (default: #CCCCCC)
he_IL: צבע פונט מינימלי: (ברירת מחדל: #CCCCCC)

en: Font size max: (default: 22)
he_IL: גודל פונט מירבי: (ברירת מחדל: 22)

en: Font size mini: (default: 8)
he_IL: גודל פונט מינימלי: (ברירת מחדל: 8)

en: Format:
he_IL: פורמט:

en: General
he_IL: כללי

en: Least popular color:
he_IL: צבע עבור הכי פחות פופולרי:

en: Least popular font size:
he_IL: גודל פונט עבור הכי פחות פופולרי:

en: List (UL/LI)
he_IL: רשימה

en: Max tags to display: (default: 45)
he_IL: מספר מירבי של תגיות להצגה: (ברירת מחדל: 45(

en: Maximum number of related posts to display: (default: 5)
he_IL: מספר מירבי של פוסטים קשורים להצגה: (ברירת מחדל: 5)

en: Maximum number of tags to display: (default: 45)
he_IL: מספר מירבי של תגיות להצגה: (ברירת מחדל: 45)

en: Most popular color:
he_IL: צבע עבור הכי פופולרי:

en: Most popular font size:
he_IL: גודל פונט עבור הכי פופולרי:

en: No content to edit.
he_IL: אין תוכן לעריכה.

en: No related posts.
he_IL: אין פוסטים קשורים.

en: No tag for this post.
he_IL: אין תגיות לפוסט זה.

en: No tags.
he_IL: אין תגיות

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Options saved
he_IL: אפשרויות נשמרו

en: Order tags display:
he_IL: סדר הצגת תגיות:

en: Order tags selection:
he_IL: סדר בחירת תגיות:

en: Post tag separator string:
he_IL: מחרוזת הפרדה בין תגיות:

en: Posts tagged with %s
he_IL: הפוסט מתוייג כ-%s

en: Pourcent
he_IL: אחוזים

en: Quantity&hellip;
he_IL: כמות&hellip;

en: Random
he_IL: אקראי

en: Random (default)
he_IL: אקראי (ברירת מחדל)

en: Related Posts
he_IL: פוסטים קשורים

en: Related Posts Order:
he_IL: סדר פוסטים קשורים:

en: Rename
he_IL: שינוי שם

en: Reset Options
he_IL: איפוס אפשרויות

en: Suggested tags
he_IL: תגיות מוצעות

en: Tag cloud
he_IL: ענן תגיות

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Tags for Current Post
he_IL: תגיות לפוסט הנוכחי:

en: Tags:
he_IL: תגיות:

en: TaxoPress options resetted to default options!
he_IL: האפשרויות אופסו לברירת המחדל!

en: TaxoPress: Options
he_IL: TaxoPress: אפשרויות

en: Text to display after tags list:
he_IL: טקסט להצגה אחרי רשימת התגיות:

en: Text to display before tags list:
he_IL: טקסט להצגה לפני רשימת התגיות:

en: Text to display if no tags found:
he_IL: טקסט למקרה שאין תגיות:

en: The colours are hexadecimal colours,  and need to have the full six digits (#eee is the shorthand version of #eeeeee).
he_IL: הצבעים הם בתצוגה הקסדצימלית,  ומצריכים מבנה שש ספרות (#eee הוא קיצור של #eeeeee).

en: The font size units option determines the units that the two font sizes use.
he_IL: יחידות אלו קובעות את היחידות של גודל הפונט בענן התגיות.

en: The two font sizes are the size of the largest and smallest tags.
he_IL: שני גדלי הפונט הם של הגדול והקטן בענן התגיות.

en: The units to display the font sizes with, on tag clouds:
he_IL: היחידות לשימוש בגודל הפונט עבור ענן תגיון:

en: There is no excerpt because this is a protected post.
he_IL: אין תקציר כי זהו פוסט מוגן.

en: Title:
he_IL: כותרת:

en: Unit font size:
he_IL: יחידת גודל פונט:

en: Use auto color cloud:
he_IL: השתמש בענן צבע אוטומטי:
